• Korutany Oficiální turistický portál

Logo

Region Wörthersee-Rosental

Sport a zážitky v regionu Wörthersee-Rosental

Středozemské podnebí regionu Wörthersee-Rosental vybízí k poznávání přírody v celé její kráse. Během různých cyklistických a pěších túr v nádherné scenérii si jednoduše můžete odpočinout a načerpat novou energii. Díky kartě Wörthersee Plus Card, kterou obdržíte automaticky při přenocování v regionu, máte k dispozici přes 200 výhodných nabídek pro celou rodinu (např. zvýhodněné vstupy na koupaliště a výletní cíle). Křišťálově čisté jezero Wörthersee láká nejen ke koupání, ale také k četným vodním sportům. Kneeboarding, parasailing, vodní lyžování, windsurfing a mnoho dalších aktivit vám zaručí jedinečné zážitky a skvělý pocit. 

Zažijte jedinečnou dovolenou s kartou Wörthersee PLUS Card 
Karta obsahuje celou řadu výhod, například bezplatnou návštěvu pamětihodností a aktivity se slevou až 50 procent, nejlepší tipy na výlety nebo sportovní, kulturní a kulinářské programy, kterých se můžete zúčastnit zdarma nebo s velkou slevou. Karta je platná ve 3 regionech – Wörthersee/Rosental, Klagenfurt a Mittelkärnten

Aktivní programy Wörthersee

Highlight

WS Plus Card

Wörthersee Plus Card - jednoduše lepší dovolená!

Bezplatnou kartu Wörthersee PLUS Card obdrží všichni hosté na recepci ve svém hotelu. Díky ní na dovolené u Wörthersee-Rosental v Korutanech ušetříte! Letní karta Sommercard je platná od 3. dubna do 5. listopadu 2023. Získáte s ní například vstupy zdarma, slevy ve výši až 50% na koupaliště a výletní místa v okolí Wörthersee a pamětihodnosti v Korutanech. Chybí vám už jen to pravé ubytování? Nabídky hotelů u Wörthersee vás nadchnou!

Martin Hoffmann_WTG
Wandern am Woerthersee

Woerthersee

Daniel Gollner_WTG
Yoga am Wörthersee

The best Yoga Event in Europe

Ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

aktivieren deaktivieren

ZASLAT RYCHLOU POPTÁVKU

Dovolená v Korutanech

Region Wörthersee-Rosental Tourismus GmbH
Villacher Straße 19 | A-9220 Velden am Wörthersee
​​​​​​​+43 4274 38288
info@woerthersee.com | www.woerthersee.com