• Korutany Oficiální turistický portál

Logo

Millstätter See - Bad Kleinkirchheim - Nockberge

Dobrodružství v přírodě, zábava při koupání a vodní sporty - region Millstätter See - Bad Kleinkirchheim - Nockberge vás nachne krásnou krajinou s jezery a horami, ale také hustou sítí rozmanitých pěších stezek a cyklotras. Krok za krokem po dobře udržovaných a značených pěších stezkách dojdete až k horským vrcholům, kde na vás čeká odměna v podobě nezapomenutelných výhledů do dálky. Na slow trailech si můžete vychutnat pohodové turistické zážitky s výhledem na jezero, ať už se vydáte na túru ve dvojici, nebo s celou rodinou. 

Milovníci cyklistiky ocení nejen 700 km značených cyklostezek a tras, ale také četné půjčovny a dobíjecí stanice pro elektrokola. Na nejdelším evropském flow country trailu v Bad Kleinkirchheimu nebo v Trail Area Turracher Höhe to jde prudce z kopce. Pokud máte raději pohodovější trasy, vydejte se na 28 km dlouhou cyklostezku okolo jezera Millstätter See. Síť tras pro silniční a horská kola vás zavede k nejlepším vyhlídkovým místům v okolí Millstätter See. V mnoha zálivech jezera se můžete vykoupat ve vodě o teplotě až 27°. 

Po aktivně stráveném dni v horách vás k relaxaci zvou dvoje termální lázně v Bad Kleinkirchheimu a Badehaus u Millstätter See. 
 

Aktivní programy Millstätter See - Bad Kleinkirchheim - Nockberge

Highlight

Slowtrail Mirnock
Slow Trail Mirnock

Regionální návštěvnické karty - mnoho zahrnutých služeb

V mnoha ubytováních v okolí Millstätter See a Bad Kleinkirchheimu již při příjezdu obdržíte kartu "Millstätter See Inclusive Card“ nebo "Bad Kleinkirchheim Sonnenschein Card". Jejím prostřednictvím můžete využít četné služby a atraktivní slevy, které vám zpříjemní dovolenou. V ceně získáte bezplatné vstupy na koupaliště, do bazénů, muzeí a k výletním cílům, ale také výjezdy k horským chatám a salaším po zpoplatněných silnicích a slevu na vybrané sportovní aktivity (vedené cyklistické vyjížďky, vodní sporty), účast na denních programech a využití regionální nabídky mobility, např. přívozy a "Nockmobil".

Archiv_MTG__c_Gert_Perauer
Via Paradiso Millstaetter See

Via Paradiso

Via Paradiso

Bad Kleinkirchheim@BKB GertPerauer
Flow Trail Bad Kleinkirchheim

Flow Country Trail

Flow Country Trail

Ubytování v Korutanech - záruka nejlepší ceny!

aktivieren deaktivieren

ZASLAT RYCHLOU POPTÁVKU

Dovolená v Korutanech

Millstätter See - Bad Kleinkirchheim - Nockberge Tourismusmanagement GmbH
Kaiser-Franz-Josef-Straße 49 | A-9872 Millstatt
+43 4766 3700
info@mbn-tourismus.at www.millstaettersee.com/en/ 
www.badkleinkirchheim.at/en/ | www.nockberge.at/de/